Deelnemers

Deelnemers Hardloop3Daagse 2017 (update 23 juli)
Long Distance
Erwin Harmes Middelburg Long Distance
Remy Vasseur Vlissingen Long Distance
Bart Vandewiele Belgie Long Distance
Dirk Exalto Blokker Long Distance
Johnny Dooms Terneuzen Long Distance
Sigrid Jense Vlissingen Long Distance
René Sips Schijndel Long Distance
Bert Vranken Belgie Long Distance
Rob de Pagter Ritthem Long Distance
Marian van Dijk Middelburg Long Distance
Sofia de Keijzer Rotterdam Long Distance
Theo Jansen Bergen op Zoom Long Distance
Liselotte van den Berg Zoeterwoude Long Distance
Jan Hoppenbrouwers Rijen Long Distance
William de Jonge Nieuwdorp Long Distance
Yann Sinke Goes Long Distance
Marcel Adriaanse Middelburg Long Distance
Erik Poppe Biggekerke Long Distance
Aschwin van den Abeele Middelburg Long Distance
Rinus Paardekooper Goes Long Distance
John van de Watering Bergen op Zoom Long Distance
Henk Weijerstrass Zwaag Long Distance
Ronnie Krocké Oost-Souburg Long Distance
Rudi Wijnacker Vlissingen Long Distance
Annemieke Reuvecamp Nieuwkoop Long Distance
Sofia de Keijzer Rotterdam Long Distance
Rob van Gerven Rotterdam Long Distance
Stijn Willems Oud-Beijerland Long Distance
Pieter Berbe Belgie Long Distance
Leo Smets Belgie Long Distance
Diane Verstrepen Belgie Long Distance
Jeffrey Van Driel Vlissingen Long Distance
Jeffrey Van Driel Vlissingen Long Distance
Leen Dom Belgie Long Distance
Antonio Marquez Navarro Spanje Long Distance
John Guequierre Middelburg Long Distance
Marco van den Boogaard Goes Long Distance
Sam van de Ghoor Belgie Long Distance
Mart O’Reilly Badhoevedorp Long Distance
Kees Voogt Bergschenhoek Long Distance
Arie Littink Aarlanderveen Long Distance
Gieny van Niejenhuis Almere Long Distance
Gert Van der Vinden Biggekerke Long Distance
Bram Verhage Aagtekerke Long Distance
Wim Willems Belgie Long Distance
Peter van den Berg Hulst Long Distance
Arnold van der Kraan Delft Long Distance
Henk-Jan Oostendorp Hengelo Long Distance
Stijn Beck Belgie Long Distance
Joeri Verbist Belgie Long Distance
Astrid van der Born Schoonhoven Long Distance
Peter van der Born Schoonhoven Long Distance
Hans Josiasse Middelburg Long Distance
Stefan de Weerdt Wolphaartsdijk Long Distance
Werner Dijkgraaf Waalre Long Distance
Ronny Ramon Belgie Long Distance
Filip Vermeulen Belgie Long Distance
Rick Croesen Breda Long Distance
Michele de Reus Berkel en Rodenrijs Long Distance
Marco van Rosmalen Berkel en Rodenrijs Long Distance
Gilles Geschiere Grijpskerke Long Distance
Martijn de Vries Middelburg Long Distance
Ralph Hofstede Wateringen Long Distance
Anneke Starrenburg Honselersdijk Long Distance
Joep Oudesluijs Monster Long Distance
Arinka Bongertman Roosendaal Long Distance
Peter Paul Coppes Belgie Long Distance
Marjan Aarnoutse Den Haag Long Distance
Patrick Kok Vlissingen Long Distance
Evert Driessen Zeist Long Distance
Cornelis de Schipper Houten Long Distance
Crum van der  Linden Vlissingen Long Distance
Stephan Schouten Vlissingen Long Distance
Lorenzo Primatesta Den Haag Long Distance
Ada Geuze Middelburg Long Distance
Jacquelien van Bloois Emmeloord Long Distance
Ben van Oeveren Ede Long Distance
Robin Schuring Berkel en Rodenrijs Long Distance

Short Distance

Arthur van Aartsen Middelburg Short Distance
Johan Rijkeboer Middelburg Short Distance
Dyanne Verpaalen Rijen Short Distance
Wendy Wijnstra Kapelle Short Distance
Nicole Sturm Wemeldinge Short Distance
Alfred Sturm Wemeldinge Short Distance
Chantal Boonaerts Beek Short Distance
Cecile van der Meulen Belgie Short Distance
Jan Krijnsen Goes Short Distance
Sara Taeymans Den Haag Short Distance
Seth Dijkstra Middelburg Short Distance
Leon Hoogeveen Alphen aan den Rijn Short Distance
Eva van Hoek Middelburg Short Distance
Jacqueline van der Vlist Alphen aan den Rijn Short Distance
Gerrit Spaans Goes Short Distance
Robertjan Provoost Domburg Short Distance
Petra Verhulst Westkapelle Short Distance
Wim Verburg Goes Short Distance
Martin Daalhuizen Aagtekerke Short Distance
Francois van de Broecke Breskens Short Distance
Jeroen Hage Middelburg Short Distance
Nathalie Klaassen Alphen aan den Rijn Short Distance
Remco van Wijk Middelburg Short Distance
Jos Oonincx Roosendaal Short Distance
Lesley Pengel Amsterdam Short Distance
Jan Punt Monnickendam Short Distance
René Goetheer Wolphaartsdijk Short Distance
Stefan Van der Voorn Zierikzee Short Distance
Sandra van der Valk Krabbendijke Short Distance
Suzanne Geschiere Sint Laurens Short Distance
Christoph Jannis Belgie Short Distance
Yves Imbrechts Belgie Short Distance
Marije Besuijen Middelburg Short Distance
Ron van Vliet Vlissingen Short Distance
Ron van Vliet Vlissingen Short Distance
Joop Lusthof Leeuwarden Short Distance
Petra Wieringa Leeuwarden Short Distance
Leen Dom Belgie Short Distance
Laura Dor Middelburg Short Distance
Marion van den Boogaard Goes Short Distance
Mary O’Reilly Badhoevedorp Short Distance
Tim Klepe Breda Short Distance
Gwen Rijkschroeff Goes Short Distance
Ineke Brouwer Badhoevedorp Short Distance
Josë van Dooren Amsterdam Short Distance
Jörgen Peer Oost-Souburg Short Distance
Augüsta van Hoogdalem Vlaardingen Short Distance
Dick Hilberdink Vlissingen Short Distance
Jos Ooms Bergen op Zoom Short Distance
Peter Uytdewilligen Halsteren Short Distance
Lion Baas Vlissingen Short Distance
Manon Mensink Arnhem Short Distance
Evert Dorregeest Arnhem Short Distance
Fania van Houten Goes Short Distance
Lokomotief Outtier Belgie Short Distance
Wil Voorn De Kwakel Short Distance
Atie van Oostveen Eindhoven Short Distance
Annemarie Broers Eindhoven Short Distance
Willem Sleddens Eindhoven Short Distance
Amber Middelhoek Delft Short Distance
Joep van de Haterd Schoonhoven Short Distance
Marcel van der Kuil Den Dolder Short Distance
Gonnie Roumen ’s-Graveland Short Distance
Gert-Jan Martens Hulst Short Distance
Maaike Hofman Rijen Short Distance
Marjan Ririhena-Sturm Middelburg Short Distance
Petra Bruijs Hoogerheide Short Distance
Ynte Postma Amsterdam Short Distance
Ynte Postma Amsterdam Short Distance
Hans Minnaard Yerseke Short Distance
Pieter Kalma Den Haag Short Distance
Eveline van Everdingen Amsterdam Short Distance
Ginés Gil Marco Spanje Short Distance
Eduardo Marín Martinez Spanje Short Distance
Marisa Sanchez ruiz Spanje Short Distance
Kees Franken Halsteren Short Distance
Daniël Goyvaerts Belgie Short Distance
M. Deckers Swalmen Short Distance
Stefan Feleus Westkapelle Short Distance
JaapJan Ritsema Middelburg Short Distance
Mart Nyholt Simpelveld Short Distance

———————————————————–

Jack van Aspert Middelburg
Wim Besuijen Middelburg

NB. Sommige deelnemers hebben 2 tickets besteld maar slechts 1 naam ingevuld, dus zij moeten nog even de naam van de 2e loper doorgeven. Dit kan door een email te sturen naar m.steketee@pzc.nl of op de dag zelf even melden bij het secretariaat.