Uitslagen

UITSLAG HARDLOOP3DAAGSE 2018

foto Arjan Schotanus

Winnaar Erwin Harmes. foto Arjan Schotanus

Uitslag etappe 1

001 Harmes Erwin              Middelburg           109 0:24:05    1eM
002 Wouw Robbert van de       Tilburg              053 0:25:30    2eM
003 Bleeken Nick van den      Hoogerheide          079 0:25:39    3eM
004 Berg Liselotte van den    Zoeterwoude          077 0:26:49    1eV
005 Moureau Sam               Ruisbroek            128 0:26:57    4eM
006 Saman Frederik            Leuven               69  0:27:16    5eM
007 Faingaert Stefaan         Kalken               009 0:27:34    6eM
008 Sinke Yann                Goes                 147 0:27:51    7eM
009 Poppe Erik                Biggekerke           138 0:28:06    8eM
010 Berbe Pieter              Hofstade             075 0:28:14    9eM
011 Verbeek Tom               Kwadendamme          155 0:28:17   10eM
012 Alphen Edwin van          Vlissingen           071 0:28:20   11eM
013 Woestijne Rinus v d       Middelburg           164 0:28:22   12eM
014 Nijholt Mart              Simpelveld           029 0:28:25   13eM
015 Rijk Arnoud               Heinkenszand         031 0:28:27   14eM
016 Rijck Emardo de           Sint Jansteen        141 0:28:29   15eM
017 Schipper Cornelis de      Houten               145 0:28:31   16eM
018 Sanderse Monica           Vlissingen           144 0:28:33    2eV
019 Geschiere Gilles          Meliskerke           104 0:28:40   17eM
020 Vries Martijn de          Middelburg           054 0:28:55   18eM
021 Klaassen Nathalie         Alphen ad Rijn       019 0:29:06    3eV
022 Weijerstrass Henk         Zwaag                160 0:29:21   19eM
023 Pleysier Thom             Kloetinge            137 0:29:38   20eM
024 Baas Lion                 Vlissingen           072 0:29:46   21eM
025 Gonzalez Mauritio         Vrouwenpolder        063 0:29:49   22eM
026 Imbrechts Ief             Neerpelt             117 0:29:52   23eM
027 Besuijen Marius           Middelburg           078 0:29:54   24eM
028 Bakker Joos de            Amersfoort           073 0:29:58   25eM
029 Bennekom Jan van          Heinenoord           152 0:30:03   26eM
030 Koninkx Johan             Lier                 122 0:30:06   27eM
031 Jannis Christoph          Overpelt             118 0:30:09   28eM
032 Broek Amy van den         Gilze                086 0:30:12    4eV
033 Bongertman Amber          Roosendaal           081 0:30:14    5eV
034 Geuze Ada                 Middelburg           105 0:30:21    6eV
035 Hofstede Ralph            Kwintsheul           112 0:30:34   29eM
036 Ritsema JaapJan           Middelburg           142 0:30:37   30eM
037 Dijkgraaf Werner          Valkenswaard         091 0:30:40   31eM
038 Breukers Dieter           Bocholt              004 0:30:46   32eM
039 Lusthof Joop              Leeuwarden           025 0:31:02   33eM
040 Berg Peter van den        Hulst                076 0:31:08   34eM
041 Paardekooper Rinus        Goes                 133 0:31:11   35eM
042 Os Ton van                Poortvliet           132 0:31:19   36eM
043 Sieddens Willem           Eindhoven            148 0:31:35   37eM
044 Weerdt Stefan de          s-HArendskerke       159 0:31:47   38eM
045 Aartsen Arthur van        Middelburg           001 0:31:52   39eM
046 Starrenburg Anneke        Honselersdijk        150 0:31:56    7eV
047 Voorn Stefan van der      Zierikzee            050 0:31:59   40eM
048 Lefeber Valesca           Middelburg           023 0:32:02    8eV
049 Willems Wim               Krekenlopers         163 0:32:16   41eM
050 Heuvel Peter van den      Zierikzee            111 0:32:19   42eM
051 Hoogdalem Augusta v       Vlaardingen          016 0:32:46    9eV
052 Sparrentak Wim van        St Laurens           149 0:33:03   43eM
053 Jonge William de          Nieuwdorp            121 0:33:10   44eM
054 Pagter Rob de             Ritthem              134 0:33:13   45eM
055 Feijter Co de             Zierikzee            101 0:33:17   46eM
056 Punt Jan                  Monnickendam         030 0:33:19   47eM
057 Willems Stijn             Hombeek              162 0:33:21   48eM
058 Bongertman Arinka         Roosendaal           082 0:33:24   10eV
059 Ludikhuize Gert-Jan       Middelburg           024 0:33:26   49eM
060 Houterman Willem          Wolphaartsdijk       116 0:33:28   50eM
061 Oostendorp Henk-Jan       hengelo              131 0:33:32   51eM
062 Verbist Joeri             Beveren-Waes         156 0:33:35   52eM
063 Hofman Maaike             Rijen                015 0:33:40   11eV
064 Vrolijk Hugo              Woubrugge            158 0:33:45   53eM
065 Sage Christian le         Dongen               143 0:33:54   54eM
066 Zijderveld Frans van      Z Beijerland         165 0:34:03   55eM
067 Bouman Arno               Waardhuizen          083 0:34:06   56eM
068 Bouterse Mark             Kapelle              084 0:34:11   57eM
069 Eekhof Hans               Mijnsheerenland      097 0:34:13   58eM
070 Gijzel Antoine            Wemeldinge           108 0:34:25   59eM
071 Kroo Mariska de           nw St Joosland       022 0:34:31   12eV
072 Suilen Hans               Sommelsdijk          043 0:34:34   60eM
073 Dooms Johnny              Terneuzen            095 0:34:36   61eM
074 Gijzel Hans               s-H Arendskerke      107 0:34:45   62eM
075 Rouw Daniel               Middelburg           035 0:34:50   63eM
076 Goetheer Rene             Wolphaartsdijk       011 0:34:53   64eM
077 Nijholt Frank             Simpelveld           028 0:34:57   65eM
078 Kraan Joost               Oudewater            020 0:35:00   66eM
079 Elbers Alex               Z Beijerland         098 0:35:01   67eM
080 Schuring Robin            Berkel en Rodenrijs  146 0:35:03   68eM
081 Vliet Andre van           Dreischor            157 0:35:06   69eM
082 Voogt Kees                Bergschenhoek        049 0:35:16   70eM
083 Hoek Eva van              Middelburg           014 0:35:21   13eV
084 Kramer Andre              Yerseke              021 0:35:28   71eM
085 Albronda Joop             Middelburg           070 0:35:30   72eM
086 Driessen Evert            Zeist                096 0:35:36   73eM
087 Flikweert Jaap            Nieuwerkerk          010 0:35:39   74eM
088 Saaman Marloes            Zoutelande           036 0:35:43   14eV
089 Peer Jorgen               Souburg              135 0:35:45   75eM
090 Uijl Frank                Haarlem              151 0:35:48   76eM
091 Flikweert Rian            Middelburg           102 0:35:56   15eV
092 Croesen Rick              Breda                090 0:36:15   77eM
093 Elst Dolf                 Middelburg           007 0:36:19   78eM
094 Broekhoven GertJan v      B o Zoom             087 0:36:21   79eM
095 Deschagt Jan              Ruislede             006 0:36:32   80eM
096 Spoelder Majet            Amersfoort           041 0:36:42   16eV
097 Littink Arie              Aarlanderveen        125 0:36:45   81eM
098 Beck Stijn                Nieuwenkerken Waas   074 0:36:48   82eM
099 Minnaard Hans             Yerseke              127 0:36:50   83eM
100 Kuil Marcel van der       Middelburg           061 0:36:52   84eM
101 Rijkeboer Johan           Middelburg           032 0:36:55   85eM
102 Hooijer Dirk              Wemeldinge           115 0:36:57   86eM
103 Dom Leen                  Lier                 094 0:37:05   17eV
104 Hollander Cindy den       Souburg              113 0:37:09   18eV
105 Wieringa Petra            Leeuwarden           051 0:37:12   19eV
106 Boghaert Giovanni         Aalter               003 0:37:14   87eM
107 Schumer Danielle          Zoetermeer           038 0:37:33   20eV
108 Emonts-Schumer Twan       Zoetermeer           008 0:37:35   88eM
109 Verkaart Rosette          Vlissingen           047 0:37:38   21eV
110 Wijnstra Wendy            Kapelle              161 0:37:52   22eV
111 Jevenois Sandra           Lot                  120 0:38:09   23eV
112 Sluijs Esther van         Kloetinge            040 0:38:13   24eV
113 Pengel Lesley             Amsterdam            136 0:38:21   89eM
114 Meulenberg Jacobus                             062 0:38:27   90eM
115 Dirksen Manon             Apeldoorn            092 0:38:33   25eV
116 Priem Pascal              Uitgeest             139 0:38:35   91eM
117 Ririhena Marjan           Middelburg           033 0:38:38   26eV
118 Bunnik Arie               Rijnsaterwoude       089 0:38:44   92eM
119 Stijns Arthur             Oudelande            042 0:38:51   93eM
120 Blok Edwin                Middelburg           080 0:38:53   94eM
121 Middelhoek Amber          Delft                126 0:39:16   27eV
122 Valk Sandra v d           Krabbendijke         044 0:39:52   28eV
123 Meulenaar Hendrik-Jan     Burgum               027 0:39:59   95eM
124 Broers Annemarie          Eindhoven            088 0:40:36   29eV
125 Broers Nico               Waalre               005 0:40:38   96eM
126 Hartog Caroline den       Krimpen a d Yssel    110 0:41:04   30eV
127 Bouwens Remy              Krimpen ad Yssel     085 0:41:06   97eM
128 Joziasse Yvonne           Middelburg           018 0:41:29   31eV
129 Velden Caroline v d       Schiedam             046 0:42:05   32eV
130 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           119 0:42:16   33eV
131 Reuvecamp Annemieke       Nieuwkoop            140 0:42:47   34eV
132 Hoogesteijn Anja          De Rijp              114 0:42:50   35eV
133 Mattie Theo               Leimuiden            026 0:42:52   98eM
134 Nat Liesbeth van der      Gouda                129 0:43:31   36eV
135 Roumen Gonnie             's-Gravenland        034 0:44:54   37eV
136 Olivera d Santos Ana      Haarlem              130 0:45:39   38eV
137 Schoning Tamara           Middelburg           037 0:46:28   39eV
138 Vandermeulen Cecile       Kalmthout            153 0:50:20   40eV

Uitslag etappe 2 (elektronische tijdwaarneming)

KLIK HIER

Uitslag etappe 3
LONG DISTANCE (14.2 km)

001 Harmes Erwin              Middelburg           109 0:53:12    1eM
002 Bleeken Nick van den      Hoogerheide          079 0:58:03    2eM
003 Moureau Sam               Ruisbroek            128 0:58:40    3eM
004 Sparrentak Wim van        St Laurens           149 0:59:39    4eM
005 Berg Liselotte van den    Zoeterwoude          077 1:00:12    1eV
006 Saman Frederik            Leuven               69  1:00:48    5eM
007 Alphen Edwin van          Vlissingen           071 1:00:53    6eM
008 Poppe Erik                Biggekerke           138 1:00:58    7eM
009 Sanderse Monica           Vlissingen           144 1:01:55    2eV
010 Sinke Yann                Goes                 147 1:01:58    8eM
011 Verbeek Tom               Kwadendamme          155 1:02:47    9eM
012 Woestijne Rinus v d       Middelburg           164 1:03:00   10eM
013 Dijkgraaf Werner          Valkenswaard         091 1:03:22   11eM
014 Berbe Pieter              Hofstade             075 1:03:40   12eM
015 Hofstede Ralph            Kwintsheul           112 1:03:58   13eM
016 Rijck Emardo de           Sint Jansteen        141 1:04:31   14eM
017 Imbrechts Ief             Neerpelt             117 1:04:42   15eM
018 Geschiere Gilles          Meliskerke           104 1:05:39   16eM
019 Baas Lion                 Vlissingen           072 1:06:02   17eM
020 Weijerstrass Henk         Zwaag                160 1:06:18   18eM
021 Bakker Joos de            Amersfoort           073 1:06:54   19eM
022 Ritsema JaapJan           Middelburg           142 1:07:03   20eM
023 Pleysier Thom             Kloetinge            137 1:07:15   21eM
024 Besuijen Marius           Middelburg           078 1:07:23   22eM
025 Koninkx Johan             Lier                 122 1:07:28   23eM
026 Geuze Ada                 Middelburg           105 1:07:31    3eV
027 Jannis Christoph          Overpelt             118 1:07:49   24eM
028 Bennekom Jan van          Heinenoord           152 1:08:03   25eM
029 Broek Amy van den         Gilze                086 1:08:45    4eV
030 Paardekooper Rinus        Goes                 133 1:09:04   26eM
031 Berg Peter van den        Hulst                076 1:10:02   27eM
032 Starrenburg Anneke        Honselersdijk        150 1:10:26    5eV
033 Os Ton van                Poortvliet           132 1:11:24   28eM
034 Sieddens Willem           Eindhoven            148 1:11:40   29eM
035 Sage Christian le         Dongen               143 1:11:44   30eM
036 Weerdt Stefan de          s-HArendskerke       159 1:11:59   31eM
037 Feijter Co de             Zierikzee            101 1:12:56   32eM
038 Oostendorp Henk-Jan       hengelo              131 1:13:24   33eM
039 Heuvel Peter van den      Zierikzee            111 1:13:45   34eM
040 Verbist Joeri             Beveren-Waes         156 1:14:24   35eM
041 Vrolijk Hugo              Woubrugge            158 1:14:48   36eM
042 Willems Wim               Krekenlopers         163 1:15:02   37eM
043 Bongertman Arinka         Roosendaal           082 1:15:05    6eV
044 Vliet Andre van           Dreischor            157 1:15:12   38eM
045 Jonge William de          Nieuwdorp            121 1:15:14   39eM
046 Zijderveld Frans van      Z Beijerland         165 1:15:17   40eM
047 Albronda Joop             Middelburg           070 1:15:20   41eM
048 Elbers Alex               Z Beijerland         098 1:16:31   42eM
049 Bouman Arno               Waardhuizen          083 1:17:35   43eM
050 Schuring Robin            Berkel en Rodenrijs  146 1:18:36   44eM
051 Uijl Frank                Haarlem              151 1:19:03   45eM
052 Croesen Rick              Breda                090 1:20:24   46eM
053 Eekhof Hans               Mijnsheerenland      097 1:22:13   47eM
054 Littink Arie              Aarlanderveen        125 1:22:15   48eM
055 Peer Jorgen               Souburg              135 1:22:46   49eM
056 Broekhoven GertJan v      B o Zoom             087 1:23:27   50eM
057 Hollander Cindy den       Souburg              113 1:23:51    7eV
058 Dom Leen                  Lier                 094 1:24:37    8eV
059 Hooijer Dirk              Wemeldinge           115 1:25:05   51eM
060 Middelhoek Amber          Delft                126 1:25:16    9eV
061 Beck Stijn                Nieuwenkerken Waas   074 1:25:27   52eM
062 Hartog Caroline den       Krimpen a d Yssel    110 1:25:53   10eV
063 Bouwens Remy              Krimpen ad Yssel     085 1:25:56   53eM
064 Bunnik Arie               Rijnsaterwoude       089 1:26:30   54eM
065 Bouterse Mark             Kapelle              084 1:27:24   55eM
066 Wijnstra Wendy            Kapelle              161 1:27:26   11eV
067 Priem Pascal              Uitgeest             139 1:28:21   56eM
068 Dirksen Manon             Apeldoorn            092 1:28:24   12eV
069 Blok Edwin                Middelburg           080 1:30:54   57eM
070 Hoogesteijn Anja          De Rijp              114 1:31:35   13eV
071 Broers Annemarie          Eindhoven            088 1:34:53   14eV
072 Pengel Lesley             Amsterdam            136 1:35:07   58eM
073 Jevenois Sandra           Lot                  120 1:36:16   15eV
074 Reuvecamp Annemieke       Nieuwkoop            140 1:37:38   16eV
075 Olivera d Santos Ana      Haarlem              130 1:44:00   17eV
076 Vandermeulen Cecile       Kalmthout            153 1:53:00   18eV

Short Distance (7.5 km )

001 Wouw Robbert van de       Tilburg              053 0:30:12    1eM
002 Faingaert Stefaan         Kalken               009 0:32:06    2eM
003 Nijholt Mart              Simpelveld           029 0:33:28    3eM
004 Klaassen Nathalie         Alphen ad Rijn       019 0:34:14    1eV
005 Rijk Arnoud               Heinkenszand         031 0:34:27    4eM
006 Lusthof Joop              Leeuwarden           025 0:36:07    5eM
007 Aartsen Arthur van        Middelburg           001 0:36:22    6eM
008 Voorn Stefan van der      Zierikzee            050 0:36:29    7eM
009 Breukers Dieter           Bocholt              004 0:36:35    8eM
010 Lefeber Valesca           Middelburg           023 0:36:44    2eV
011 Kraan Joost               Oudewater            020 0:37:07    9eM
012 Hoogdalem Augusta v       Vlaardingen          016 0:37:26    3eV
013 Willems Stijn             Hombeek              162 0:37:56   10eM
014 Ludikhuize Gert-Jan       Middelburg           024 0:38:02   11eM
015 Voogt Kees                Bergschenhoek        049 0:38:07   12eM
016 Nijholt Frank             Simpelveld           028 0:38:11   13eM
017 Hofman Maaike             Rijen                015 0:38:36    4eV
018 Punt Jan                  Monnickendam         030 0:39:06   14eM
019 Suilen Hans               Sommelsdijk          043 0:39:52   15eM
020 Goetheer Rene             Wolphaartsdijk       011 0:40:13   16eM
021 Kroo Mariska de           nw St Joosland       022 0:40:22    5eV
022 Gijzel Hans               s-H Arendskerke      107 0:40:30   17eM
023 Flikweert Jaap            Nieuwerkerk          010 0:40:40   18eM
024 Saaman Marloes            Zoutelande           036 0:40:47    6eV
025 Flikweert Rian            Middelburg           102 0:41:10    7eV
026 Rouw Daniel               Middelburg           035 0:41:15   19eM
027 Hoek Eva van              Middelburg           014 0:41:33    8eV
028 Spoelder Majet            Amersfoort           041 0:42:07    9eV
029 Minnaard Hans             Yerseke              127 0:42:10   20eM
030 Rijkeboer Johan           Middelburg           032 0:42:22   21eM
031 Deschagt Jan              Ruislede             006 0:42:29   22eM
032 Kramer Andre              Yerseke              021 0:42:38   23eM
033 Elst Dolf                 Middelburg           007 0:42:40   24eM
034 Vries Martijn de          Middelburg           054 0:42:42   25eM
035 Sluijs Esther van         Kloetinge            040 0:42:56   10eV
036 Boghaert Giovanni         Aalter               003 0:43:22   26eM
037 Verkaart Rosette          Vlissingen           047 0:44:07   11eV
038 Joziasse Yvonne           Middelburg           018 0:44:50   12eV
039 Schumer Danielle          Zoetermeer           038 0:45:15   13eV
040 Emonts-Schumer Twan       Zoetermeer           008 0:45:17   27eM
041 Ririhena Marjan           Middelburg           033 0:45:35   14eV
042 Meulenberg Jacobus                             062 0:45:54   28eM
043 Stijns Arthur             Oudelande            042 0:46:21   29eM
044 Meulenaar Hendrik-Jan     Burgum               027 0:47:17   30eM
045 Valk Sandra v d           Krabbendijke         044 0:47:21   15eV
046 Broers Nico               Waalre               005 0:48:55   31eM
047 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           119 0:49:08   16eV
048 Nat Liesbeth van der      Gouda                129 0:49:24   17eV
049 Velden Caroline v d       Schiedam             046 0:51:21   18eV
050 Wieringa Petra            Leeuwarden           051 0:51:23   19eV
051 Aerts Sarijke             Middelburg           002 0:52:52   20eV
052 Schoning Tamara           Middelburg           037 0:53:51   21eV
053 Mattie Theo               Leimuiden            026 0:55:46   32eM
054 Roumen Gonnie             's-Gravenland        034 0:55:48   22eV

EINDSTAND

LONG DISTANCE
Plek-startnummer-naam-etappe 1-etappe 2 – etappe 3 – totaal aantal seconden – plaats

001 109 Harmes Erwin        0:24:05 1:13:06 0:53:12 09023     1eM
002 079 Bleeken Nick van den0:25:39 1:18:37 0:58:03 09739     2eM
003 128 Moureau Sam         0:26:57 1:25:32 0:58:40 10269     3eM
004 077 Berg Liselotte van d0:26:49 1:24:20 1:00:12 10281     1eV
005 69  Saman Frederik      0:27:16 1:26:48 1:00:48 10492     4eM
006 071 Alphen Edwin van    0:28:20 1:26:45 1:00:53 10558     5eM
007 149 Sparrentak Wim van  0:33:03 1:23:24 0:59:39 10566     6eM
008 138 Poppe Erik          0:28:06 1:27:37 1:00:58 10601     7eM
009 144 Sanderse Monica     0:28:33 1:27:46 1:01:55 10694     2eV
010 155 Verbeek Tom         0:28:17 1:28:51 1:02:47 10795     8eM
011 164 Woestijne Rinus v d 0:28:22 1:30:44 1:03:00 10926     9eM
012 104 Geschiere Gilles    0:28:40 1:29:17 1:05:39 11016    10eM
013 141 Rijck Emardo de     0:28:29 1:30:42 1:04:31 11022    11eM
014 072 Baas Lion           0:29:46 1:28:41 1:06:02 11069    12eM
015 078 Besuijen Marius     0:29:54 1:27:30 1:07:23 11087    13eM
016 091 Dijkgraaf Werner    0:30:40 1:31:07 1:03:22 11109    14eM
017 075 Berbe Pieter        0:28:14 1:33:18 1:03:40 11112    15eM
018 112 Hofstede Ralph      0:30:34 1:33:35 1:03:58 11287    16eM
019 086 Broek Amy van den   0:30:12 1:29:12 1:08:45 11289     3eV
020 160 Weijerstrass Henk   0:29:21 1:32:36 1:06:18 11295    17eM
021 122 Koninkx Johan       0:30:06 1:33:13 1:07:28 11447    18eM
022 105 Geuze Ada           0:30:21 1:34:08 1:07:31 11520     4eV
023 073 Bakker Joos de      0:29:58 1:35:10 1:06:54 11522    19eM
024 142 Ritsema JaapJan     0:30:37 1:34:27 1:07:03 11527    20eM
025 117 Imbrechts Ief       0:29:52 1:37:46 1:04:42 11540    21eM
026 137 Pleysier Thom       0:29:38 1:36:25 1:07:15 11598    22eM
027 147 Sinke Yann          0:27:51 1:43:50 1:01:58 11619    23eM
028 152 Bennekom Jan van    0:30:03 1:36:54 1:08:03 11700    24eM
029 118 Jannis Christoph    0:30:09 1:37:48 1:07:49 11746    25eM
030 150 Starrenburg Anneke  0:31:56 1:40:25 1:10:26 12167     5eV
031 148 Sieddens Willem     0:31:35 1:39:40 1:11:40 12175    26eM
032 076 Berg Peter van den  0:31:08 1:42:18 1:10:02 12208    27eM
033 132 Os Ton van          0:31:19 1:41:07 1:11:24 12230    28eM
034 133 Paardekooper Rinus  0:31:11 1:44:15 1:09:04 12270    29eM
035 143 Sage Christian le   0:33:54 1:40:12 1:11:44 12350    30eM
036 159 Weerdt Stefan de    0:31:47 1:43:48 1:11:59 12454    31eM
037 131 Oostendorp Henk-Jan 0:33:32 1:41:22 1:13:24 12498    32eM
038 082 Bongertman Arinka   0:33:24 1:41:42 1:15:05 12611     6eV
039 101 Feijter Co de       0:33:17 1:45:09 1:12:56 12682    33eM
040 111 Heuvel Peter van den0:32:19 1:45:30 1:13:45 12694    34eM
041 158 Vrolijk Hugo        0:33:45 1:43:55 1:14:48 12748    35eM
042 163 Willems Wim         0:32:16 1:46:51 1:15:02 12849    36eM
043 121 Jonge William de    0:33:10 1:46:41 1:15:14 12905    37eM
044 156 Verbist Joeri       0:33:35 1:50:47 1:14:24 13126    38eM
045 165 Zijderveld Frans van0:34:03 1:50:16 1:15:17 13176    39eM
046 098 Elbers Alex         0:35:01 1:49:35 1:16:31 13267    40eM
047 146 Schuring Robin      0:35:03 1:49:42 1:18:36 13401    41eM
048 157 Vliet Andre van     0:35:06 1:54:15 1:15:12 13473    42eM
049 083 Bouman Arno         0:34:06 1:53:46 1:17:35 13527    43eM
050 151 Uijl Frank          0:35:48 1:50:50 1:19:03 13541    44eM
051 097 Eekhof Hans         0:34:13 1:52:22 1:22:13 13728    45eM
052 084 Bouterse Mark       0:34:11 1:48:22 1:27:24 13797    46eM
053 090 Croesen Rick        0:36:15 1:53:55 1:20:24 13834    47eM
054 125 Littink Arie        0:36:45 1:53:07 1:22:15 13927    48eM
055 113 Hollander Cindy den 0:37:09 1:54:43 1:23:51 14143     7eV
056 135 Peer Jorgen         0:35:45 1:57:39 1:22:46 14170    49eM
057 087 Broekhoven GertJan v0:36:21 1:58:34 1:23:27 14302    50eM
058 094 Dom Leen            0:37:05 1:58:05 1:24:37 14387     8eV
059 115 Hooijer Dirk        0:36:57 2:01:12 1:25:05 14594    51eM
060 089 Bunnik Arie         0:38:44 1:58:23 1:26:30 14617    52eM
061 161 Wijnstra Wendy      0:37:52 1:59:22 1:27:26 14680     9eV
062 074 Beck Stijn          0:36:48 2:03:02 1:25:27 14717    53eM
063 126 Middelhoek Amber    0:39:16 2:01:34 1:25:16 14766    10eV
064 092 Dirksen Manon       0:38:33 2:04:19 1:28:24 15076    11eV
065 139 Priem Pascal        0:38:35 2:04:21 1:28:21 15077    54eM
066 110 Hartog Caroline den 0:41:04 2:06:34 1:25:53 15211    12eV
067 085 Bouwens Remy        0:41:06 2:06:37 1:25:56 15219    55eM
068 080 Blok Edwin          0:38:53 2:08:38 1:30:54 15505    56eM
069 136 Pengel Lesley       0:38:21 2:05:59 1:35:07 15567    57eM
070 120 Jevenois Sandra     0:38:09 2:08:05 1:36:16 15750    13eV
071 114 Hoogesteijn Anja    0:42:50 2:15:07 1:31:35 16172    14eV
072 088 Broers Annemarie    0:40:36 2:17:30 1:34:53 16379    15eV
073 140 Reuvecamp Annemieke 0:42:47 2:16:51 1:37:38 16636    16eV
074 070 Albronda Joop       0:35:30         1:15:20 16650    58eM
075 081 Bongertman Amber    0:30:14 1:31:31         17305    17eV
076 145 Schipper Cornelis de0:28:31 1:35:41         17452    59eM
077 130 Olivera d Santos Ana0:45:39 2:27:39 1:44:00 17838    18eV
078 153 Vandermeulen Cecile 0:50:20 2:33:42 1:53:00 19022    19eV
079 095 Dooms Johnny        0:34:36 1:56:19         19055    60eM
080 096 Driessen Evert      0:35:36 2:05:52         19688    61eM
081 134 Pagter Rob de       0:33:13                 21993    62eM
082 116 Houterman Willem    0:33:28                 22008    63eM

SHORT DISTANCE
Plek-startnummer-naam-etappe 1-etappe 2 – etappe 3 – totaal aantal seconden – plaats

001 053 Wouw Robbert van de 0:25:30 1:18:09 0:30:12 08031     1eM
002 009 Faingaert Stefaan   0:27:34 1:22:56 0:32:06 08556     2eM
003 029 Nijholt Mart        0:28:25 1:30:57 0:33:28 09170     3eM
004 019 Klaassen Nathalie   0:29:06 1:30:18 0:34:14 09218     1eV
005 001 Aartsen Arthur van  0:31:52 1:40:02 0:36:22 10096     4eM
006 004 Breukers Dieter     0:30:46 1:41:48 0:36:35 10149     5eM
007 023 Lefeber Valesca     0:32:02 1:40:51 0:36:44 10177     2eV
008 050 Voorn Stefan van der0:31:59 1:41:35 0:36:29 10203     6eM
009 025 Lusthof Joop        0:31:02 1:48:46 0:36:07 10555     7eM
010 049 Voogt Kees          0:35:16 1:43:58 0:38:07 10641     8eM
011 162 Willems Stijn       0:33:21 1:47:21 0:37:56 10718     9eM
012 016 Hoogdalem Augusta v 0:32:46 1:48:45 0:37:26 10737     3eV
013 015 Hofman Maaike       0:33:40 1:47:08 0:38:36 10764     4eV
014 028 Nijholt Frank       0:34:57 1:46:28 0:38:11 10776    10eM
015 030 Punt Jan            0:33:19 1:47:54 0:39:06 10819    11eM
016 011 Goetheer Rene       0:34:53 1:47:23 0:40:13 10949    12eM
017 022 Kroo Mariska de     0:34:31 1:47:44 0:40:22 10957     5eV
018 043 Suilen Hans         0:34:34 1:50:01 0:39:52 11067    13eM
019 107 Gijzel Hans         0:34:45 1:49:55 0:40:30 11110    14eM
020 024 Ludikhuize Gert-Jan 0:33:26 1:54:13 0:38:02 11141    15eM
021 020 Kraan Joost         0:35:00 1:55:05 0:37:07 11232    16eM
022 010 Flikweert Jaap      0:35:39 1:52:45 0:40:40 11344    17eM
023 102 Flikweert Rian      0:35:56 1:53:37 0:41:10 11443     6eV
024 014 Hoek Eva van        0:35:21 1:55:53 0:41:33 11567     7eV
025 035 Rouw Daniel         0:34:50 1:57:20 0:41:15 11605    18eM
026 036 Saaman Marloes      0:35:43 1:57:11 0:40:47 11621     8eV
027 006 Deschagt Jan        0:36:32 1:57:23 0:42:29 11784    19eM
028 021 Kramer Andre        0:35:28 1:59:51 0:42:38 11877    20eM
029 127 Minnaard Hans       0:36:50 2:00:04 0:42:10 11944    21eM
030 003 Boghaert Giovanni   0:37:14 1:58:55 0:43:22 11971    22eM
031 007 Elst Dolf           0:36:19 2:02:13 0:42:40 12072    23eM
032 041 Spoelder Majet      0:36:42 2:02:30 0:42:07 12079     9eV
033 047 Verkaart Rosette    0:37:38 2:00:56 0:44:07 12161    10eV
034 040 Sluijs Esther van   0:38:13 2:01:47 0:42:56 12176    11eV
035 033 Ririhena Marjan     0:38:38 1:58:57 0:45:35 12190    12eV
036 008 Emonts-Schumer Twan 0:37:35 2:00:55 0:45:17 12227    24eM
037 038 Schumer Danielle    0:37:33 2:01:36 0:45:15 12264    13eV
038 051 Wieringa Petra      0:37:12 1:57:49 0:51:23 12384    14eV
039 042 Stijns Arthur       0:38:51 2:02:12 0:46:21 12444    25eM
040 062 Meulenberg Jacobus  0:38:27 2:05:15 0:45:54 12576    26eM
041 018 Joziasse Yvonne     0:41:29 2:03:49 0:44:50 12608    15eV
042 044 Valk Sandra v d     0:39:52 2:07:28 0:47:21 12881    16eV
043 027 Meulenaar Hendrik-Ja0:39:59 2:11:49 0:47:17 13145    27eM
044 005 Broers Nico         0:40:38 2:17:33 0:48:55 13626    28eM
045 031 Rijk Arnoud         0:28:27         0:34:27 13774    29eM
046 054 Vries Martijn de    0:28:55         0:42:42 14297    30eM
047 026 Mattie Theo         0:42:52 2:22:31 0:55:46 14469    31eM
048 034 Roumen Gonnie       0:44:54 2:22:47 0:55:48 14609    17eV
049 032 Rijkeboer Johan     0:36:55         0:42:22 14757    32eM
050 037 Schoning Tamara     0:46:28 2:27:05 0:53:51 14844    18eV
051 119 Epker-Jense Sigrid  0:42:16         0:49:08 15484    19eV
052 129 Nat Liesbeth van der0:43:31         0:49:24 15575    20eV
053 046 Velden Caroline v d 0:42:05         0:51:21 15606    21eV
054 063 Gonzalez Mauritio   0:29:49                 21789    33eM
055 108 Gijzel Antoine      0:34:25                 22065    34eM
056 061 Kuil Marcel van der 0:36:52                 22212    35eM
057 002 Aerts Sarijke                       0:52:52 23172    22eV
058 059 Verhage Bram                1:37:06         25826    36eM
059 057 Carol Robert                1:38:22         25902    37eM
060 055 Steketee Maurice            1:38:52         25932    38eM
061 060 Guequierre John             1:51:37         26697    39eM
062 058 Besuijen Marije             1:52:25         26745    23eV
063 056 Nijssen Sebastiaan          2:16:10         28170    40eM

 

———————————————————————————————————————-


UITSLAG HARDLOOP3DAAGSE 2017

Etappe 1

Etappe 2

Etappe 3

Het aantal behaalde punten per atleet:

Vrouwen. Long Distance. Eindstand:

Eindstand Voornaam Achternaam cat 5 km hm strand Totaal
1 Liselotte Berg, van den DLD 1144 1142,5 1056 3342,5
2 Amber Bongertman DLD 994 1092,5 996 3082,5
3 Diane Verstrepen DLD 848 992,5 864 2704,5
4 Anneke Starrenburg DLD 862 982,5 828 2672,5
5 Arinka Bongertman DLD 760 925 792 2477
6 Ada Geuze DLD 849 890 684 2423
7 Gieny Niejenhuis, van DLD 669 750 696 2115
8 Marjan Aarnoutse DLD 646 790 612 2048
9 Jacquelien Bloois, van DLD 558 697,5 576 1831,5
10 Leen Dom DLD 549 647,5 456 1652,5
11 Astrid Born, van der DLD 511 0 468 979
12 Annemieke Reuvecamp DLD 189 440 1 630
13 Sofia Keijzer, de DLD 241 240 481
14 Rosmely Driel, van DLD 144 305 449
15 Sigrid Jense DLD 276 0 276

Vrouwen. Short Distance. Eindstand:

1 Nathalie Klaassen DSD 1027 1150 1122,5 3299,5
2 Esther Albers DSD 1028 1105 1087 3220
3 Manon Mensink DSD 948 1027,5 1028 3003,5
4 Augüsta Hoogdalem, van DSD 850 895 986 2731
5 Maaike Hofman DSD 839 875 917 2631
6 Eva Hoek, van DSD 726 765 852,5 2343,5
7 Yvonne Dalen, van DSD 722 762,5 760 2244,5
8 Suzanne Geschiere DSD 609 780 806 2195
9 Wendy Wijnstra DSD 546 712,5 798 2056,5
10 Marjan Ririhena-Sturm DSD 574 732,5 721 2027,5
11 Amber Middelhoek DSD 563 632,5 747,5 1943
12 Atie Oostveen, van DSD 543 677,5 712,5 1933

13 Wil Voorn DSD 827 485 554 1866
14 Eveline Everdingen, van DSD 539 657,5 653 1849,5
15 Fania Houten, van DSD 557 562,5 714 1833,5
16 Mariette Vliet, van DSD 498 605 701 1804
17 Yolanda Krombeen DSD 510 620 658 1788
18 Mary O’Reilly DSD 532 577,5 660 1769,5
19 Sandra Valk, van der DSD 439 540 637 1616
20 Laura Dor DSD 438 552,5 600 1590,5
21 Nicole Sturm DSD 379 560 614 1553
22 Annemarie Broers DSD 314 415 611 1340
23 Gonnie Roumen DSD 241 397,5 506 1144,5
24 Jose Dooren, van DSD 141 425 477 1043
25 Jacqueline Vlist, van der DSD 82 442,5 351 875,5
26 Marisa Sanchez Ruiz DSD 496 375 871
27 Jacqueline Bondt, de DSD 337 232,5 569,5
27 Ineke Brouwer DSD 40 212,5 252,5

Mannen. Long Distance. Eindstand:

1 Erwin Harmes HLD 1363 1417,5 1296 4076,5
2 Ben Oeveren, van HLD 1215 1265 1188 3668
3 Leo Smets HLD 1216 1235 1128 3579
4 Crum Linden, van HLD 1220 1157,5 1092 3469,5
5 Erik Poppe HLD 1161 1200 1080 3441
6 Jan Hoppenbrouwers HLD 1180 1185 1032 3397
7 Manuel Hollevoet HLD 1119 1177,5 1079 3375,5
8 Yann Sinke HLD 1171 1142,5 1056 3369,5
9 Gert Vinden, van der HLD 1107 1192,5 1056 3355,5
10 Marcel Adriaanse HLD 1126 1125 1008 3259
11 Pieter Berbe HLD 1132 1097,5 984 3213,5
12 Johan Koninkx HLD 1041 1135 984 3160
13 Rob Pagter, de HLD 1104 1067,5 948 3119,5
14 Ralph Hofstede HLD 1046 1067,5 936 3049,5
15 Rinus Woestijne, van de HLD 999 1052,5 984 3035,5
16 Cornelis Schipper, de HLD 1010 1085 888 2983
16 Kees Voogt HLD 985 1085 912 2982
17 Bram Verhage HLD 985 1042,5 924 2951,5
18 Sam Ghoor, van de HLD 974 1010 924 2908
19 JaapJan Ritsema HLD 952 1022,5 924 2898,5
20 Aschwin Abeele, van den HLD 979 1050 852 2881
21 Patrick Kok HLD 899 1005 852 2756
22 Rinus Paardekooper HLD 971 960 816 2747
23 Marco Boogaard, van den HLD 952 962,5 828 2742,5
24 Bart Vandewiele Vandewiele HLD 933 977,5 756 2666,5
25 Martijn Vries, de HLD 911 1020 684 2615
25 Joeri Sempels HLD 880 902,5 756 2538,5
26 Remy Vasseur HLD 1248 1285 0 2533
27 Henk-Jan Oostendorp HLD 851 977,5 696 2524,5
28 Lorenzo Primatesta HLD 917 985 552 2454
29 Rudi Wijnacker HLD 821 835 756 2412
30 Stijn Willems HLD 834 867,5 708 2409,5
31 Ronny Ramon HLD 820 810 708 2338
32 Jeffrey Driel, van HLD 778 835 708 2321
33 Filip Vermeulen HLD 820 802,5 684 2306,5
34 Richard Polderdijk HLD 762 797,5 624 2183,5
35 Gilles Geschiere HLD 1071 1092,5 0 2163,5
36 John Guequierre HLD 684 757,5 684 2125,5
37 Peter Berg, van den HLD 784 800 516 2100
39 Joeri Verbist HLD 751 775 564 2090
40 Antonio Maquez Navarro HLD 945 1120 2065
41 Hans Eekhof HLD 812 697,5 516 2025,5
42 Stephan Schouten HLD 731 697,5 576 2004,5
43 Dirk Exalto HLD 615 777,5 612 2004,5
44 John Watering, van de HLD 983 990 1973
45 Stijn Beck HLD 716 650 600 1966
46 Arie Littink HLD 642 770 552 1964
48 Arie Bunnik HLD 575 707,5 552 1834,5
49 Robin Schuring HLD 580 555 480 1615
50 Arnold Kraan, van der HLD 797 695 1 1493
51 Peter Born, van der HLD 525 755 1 1281
52 Johan Quist HLD 534 455 1 990
53 Johnny Dooms HLD 422 562,5 984,5
54 Ronnie Krocke HLD 902,5 902,5
55 Peter Paul Coppes HLD 279 300 1 580
56 Rob Gerven, van HLD 541 0 541

Mannen. Short Distance. Eindstand:

1 Erwin Schuurbiers HSD 1204 1255 1187,5 3646,5
2 Gert-Jan Martens HSD 1110 1087,5 1110 3307,5
3 Marco Rosmalen, van HSD 1095 1035 1150 3280
4 Mart Nyholt HSD 1048 1070 1100 3218
5 Werner Dijkgraaf HSD 1040 1120 1055 3215
5 Lion Baas HSD 995 1115 1070 3180
6 Yves Imbrechts HSD 1034 1030 1105 3169
7 Leon Hoogeveen HSD 992 1047,5 1057,5 3097
8 Ynte Postma HSD 1025 1075 955 3055
9 Robertjan Provoost HSD 976 977,5 1075 3028,5
10 Francois Broecke, van de HSD 1001 995 1007,5 3003,5
11 Jan Bennekom, van HSD 962 982,5 1037,5 2982
12 Stefan Feleus HSD 972 965 1020 2957
13 Arthur Aartsen, van HSD 876 967,5 1030 2873,5
14 Christoph Jannis HSD 962 945 957,5 2864,5

15 Stefan Voorn, van der HSD 827 972,5 993 2792,5
15 Willem Sleddens HSD 864 940 972 2776
16 Hans Suilen HSD 812 972,5 953 2737,5
17 Remco Wijk, van HSD 842 877,5 901 2620,5
18 Stefan Weerdt, de HSD 755 877,5 972 2604,5
19 Henk Weijerstrass HSD 839 900 863 2602
20 Rick Croesen HSD 807 850 906 2563
21 Jos Ooms HSD 813 897,5 849 2559,5
22 Marco Deckers HSD 771 870 915 2556
23 Eduardo Marin Martinez HSD 725 930 847,5 2502,5
24 Andre Kramer HSD 822 782,5 873 2477,5
25 Daniël Goyvaerts HSD 759 812,5 850 2421,5
26 Jörgen Peer HSD 778 737,5 849 2364,5
27 Ginés Gil Marco HSD 712 757,5 848 2317,5
29 Evert Dorregeest HSD 756 660 842 2258
30 Lesley Pengel HSD 630 790 832 2252
31 Evert Driessen HSD 726 715 762 2203
32 Alfred Sturm HSD 653 765 753 2171
34 Theo Jansen HSD 575 717,5 830 2122,5
35 Ron Vliet, van HSD 638 622,5 806 2066,5
36 Jos Oonincx HSD 607 705 746 2058
37 Kees Franken HSD 916 0 1077,5 1993,5
38 Lokomotief Outtier HSD 532 695 717 1944
39 Joost Kraan HSD 903 0 1027,5 1930,5
40 Martin Daalhuizen HSD 579 627,5 721 1927,5
42 Seth Dijkstra HSD 849 0 991 1840
43 Joep Haterd, van de HSD 788 0 908 1696
44 Jan Punt HSD 728 0 952 1680
45 Marcel Kuil, van der HSD 746 0 905 1651
46 Peter Uytdewilligen HSD 793 802,5 1595,5
47 Gwen Rijkschroeff HSD 617 0 819 1436
48 Johan Rijkeboer HSD 554 0 707,5 1261,5
49 René Goetheer HSD 718 485 1203
50 Theo Mattie HSD 293 410 452 1155
51 Pieter Kalma HSD 567 522,5 1089,5
52 Gerrit Spaans HSD 902,5 902,5
53 Jan Krijnsen HSD 747,5 747,5
54 Wim Verburg HSD 697 0 697

De uitslagen van 2016 zijn te bekijken via:

Etappe 1

https://results.chronotrack.com/event/results/event/event-23405

Etappe 2

https://results.chronotrack.com/event/results/event/event-23406

Etappe 3

http://www.racetimereurope.nl/racetimer-uitslagen/pzc-3-daagse-2

Eindstand 2016

startnr m/vr Voornaam Achternaam cat 5 km hm strand Totaal

Long Distance dames

1. Amy Van den Broek Middelburg DLD 1079 1170 1050 3299
2 Mirthe Overkamp Middelburg DLD 1114 1022,5 910 3046,5
3 Isabelle Braekeveld Middelburg DLD 912 942,5 840 2694,5
4 Ingrid IJsebaert Hulst DLD 943 900 804 2647
5 Maroula Imkamp Bergen op Zoom DLD 914 840 742 2496
6 Christl Foekema Leusden DLD 870 852,5 736 2458,5
7 Ada Geuze Middelburg DLD 912 770 720 2402
8. Femke Kuiken Rotterdam DLD 841 767,5 738 2346,5
9. Astrid Van der Born Schoonhoven DLD 797 717,5 658 2172,5
10 Marian Van Dijk Middelburg DLD 788 700 540 2028
11 Petra Kerkhove Amsterdam DLD 735 720 552 2007
12. Igna Becks Middelburg DLD 590 587,5 492 1669,5
13. Rosmely Van driel Vlissingen DLD 638 525 336 1499
14 Sofia De Keijzer Rotterdam DLD 571 462,5 408 1441,5
15. Sigrid Jense Middelburg DLD 606 415 360 1381
16. Fuensanta Beltran Garcia Vlissingen DLD 462 385 1 848

Short Distance dames

1. Petra Bruijs Hoogerheide DSD 974 972,5 932,5 2879
2 Augüsta Van Hoogdalem Vlaardingen DSD 932 840 922,5 2694,5
3. Marije Besuijen Vlissingen DSD 869 810 837,5 2516,5
4. Anneloe Rijpkema Oss DSD 847 812,5 820 2479,5
5. Rian Flikweert Middelburg DSD 849 727,5 775 2351,5
6 Iris Hahn Zierikzee DSD 842 745 760 2347
7 Tessa Van de Voorde Zierikzee DSD 828 742,5 730 2300,5
8. Petra Verhulst Westkapelle DSD 777 740 705 2222
9. Stephanie Vermeulen Vlissingen DSD 871 607,5 702,5 2181
10. Dyanne Verpaalen Rijen DSD 1117 0 1020 2137
11 Christl Rozendaal Kapelle DSD 722 680 691 2093
12 Suzanne Geschiere Middelburg DSD 699 732,5 625 2056,5
13 Meta Van Lokven Den Bosch DSD 698 652,5 607,5 1958
14 Linda Heijboer Oud-Vossemeer DSD 591 635 690 1916
15 Wendy Wijnstra-Slabbekoorn Kapelle DSD 705 615 566 1886
16. Marie-José Van den Berg Prinsenbeek DSD 676 577,5 630 1883,5
17. Inge Van Dorp Gouda DSD 694 672,5 515 1881,5
18 Nicole Sturm Wemeldinge DSD 707 545 567,5 1819,5
19. Caroline Van der Velden Schiedam DSD 615 545 560 1720
20. Jacqueline Van Os Poortvliet DSD 824 0 790 1614
21 Marion Van den Boogaard Goes DSD 580 525 455 1560
22 Caroline Ganseman Kapelle DSD 619 495 412,5 1526,5
23. Liesbeth Van der Nat Gouda DSD 594 510 422,5 1526,5
24 Jeanet Verhaagen Goes DSD 691 615 0 1306
25 Lena Kleingeld Vlissingen DSD 691 337,5 255 1283,5
26 Jolanda Admiraal Haarlem DSD 490 423,5 302,5 1216
27. Sandra Van der Valk Krabbendijke DSD 677 0 520 1197
28. Cecile Vandermeulen Kalmthout DSD 460 330 225 1015
29 Miranda Baars Oud Beijerland DSD 489 237,5 182,5 909
30. Jacqueline Van der Vlist Alphen a/d Rijn DSD 428 270 15 713
31 Chantal Boonaerts Beek-ubbergen DSD 212 1 14 227

Long distance mannen
1 Remy Vasseur Vlissingen HLD 1281 1292,5 1188 3761,5
2. Ruud Buteijn Rotterdam HLD 1198 1217,5 1128 3543,5
3 Yann Sinke Goes HLD 1210 1185 1116 3511
4. Bob Lawende Rotterdam HLD 1181 1207,5 1112 3500,5
5. Gert Van der Vinden Biggekerke HLD 1187 1215 1074 3476
6 Jan Hoppenbrouwers Knokke HLD 1188 1137,5 1092 3417,5
7. Geert Waelput Koewacht HLD 1176 1150 1078 3404
8 Marcel Adriaanse Middelburg HLD 1143 1150 1081 3374
9. Gilles Geschiere Grijpskerke HLD 1156 1142,5 1072 3370,5
10. Henk Weijerstrass Zwaag HLD 1140 1137,5 1056 3333,5
11. Dirk Van Thuyne Middelburg HLD 1131 1100 1076 3307
12. Arjo Van Sparrentak Sint Laurens HLD 1176 1032,5 1080 3288,5
13 Wouter Rijckaert Eindhoven HLD 1198 1122,5 948 3268,5
14 Gert-Jan Verbrugge Goes HLD 1177 965 1114 3256
15 Gines Aroca Sanchez Middelburg HLD 1130 1105 912 3147
16 Dhr. Aschwin Van den Abeele Zuiddorpe HLD 1110 1035 982 3127
17. Bernard Van den Berg Prinsenbeek HLD 1121 1052,5 936 3109,5
18. Kees Voogt Bergschenhoek HLD 1045 1052,5 984 3081,5
19. Raymond-Gilbert Schoonen Rotterdam HLD 1125 1125 740 2990
20. Arjan Kranenburg Oost-Souburg HLD 1101 927,5 946 2974,5
21 Dhr. Ewald Provoost Biggekerke HLD 1067 980 898 2945
22. Wim Willems Bassevelde HLD 1048 982,5 908 2938,5
23. Remco Van der Velden Schiedam HLD 1036 987,5 900 2923,5
24 Berry Simonse Goes HLD 1081 1012,5 780 2873,5
25 William De Jonge Nieuwdorp HLD 1007 967,5 876 2850,5
26. Stefan De Weerdt Wolphaartsdijk HLD 982 945 888 2815
27. Antonio Marquez Navarro Middelburg HLD 1072 945 768 2785
28 John Langerak Grijpskerke HLD 976 980 812 2768
29. Danmar Dees Goes HLD 1019 957,5 780 2756,5
30 Bart Vandewiele Wetteren HLD 1014 900 814 2728
31. Jeffrey Van driel Vlissingen HLD 940 965 816 2721
32 Gertjan Bakker GOES HLD 1004 877,5 656 2537,5
33 John Guequierre Middelburg HLD 878 842,5 776 2496,5
34 Rinus Paardekooper GOES HLD 971 840 684 2495
35. Freddy Roose Oostkapelle HLD 929 810 744 2483
36. Dennis Van Antwerpen Zierikzee HLD 972 825 624 2421
37 Rob Van Gerven Rotterdam HLD 1092 895 406 2393
38. Richard Polderdijk Kortgene HLD 889 842,5 660 2391,5
39 Dirk Exalto BLOKKER HLD 905 787,5 622 2314,5
40. Johnny Dooms Terneuzen HLD 894 662,5 756 2312,5
41 Dhr. Arnold Westerbeke Vlissingen HLD 920 702,5 648 2270,5
42 Matthijs Bruggen Amersfoort HLD 1058 1017,5 2075,5
43. Nino Van der starre Vlissingen HLD 0 862,5 1090 1952,5
44 Jean-Antoin Van de Rijzen HUIJBERGEN HLD 779 612,5 550 1941,5
45. Lion Baas Vlissingen HLD 1024 900 1924
46. Rudi Wijnacker Vlissingen HLD 935 847,5 1782,5
47 Wim Flipse Terneuzen HLD 988 762,5 1750,5
48 Henk-Jan Oostendorp Hengelo HLD 906 800 1706
49 Dhr. Hans Gijzel Wolphaartsdijk HLD 889 807,5 1696,5
50.John Van de Watering Bergen op Zoom HLD 929 1 654 1584
51 Marc Van Gelder Leeuwarden HLD 488 332,5 358 1178,5
52. Jose Yepes Vlissingen HLD 576 0 576
53 Johan Van den Berg Leusden HLD 0 320 320

Short distance mannen

1 Dhr. Erwin Adan Middelburg HSD 1288 1300 1185 3773
2. Patrick De Vos Kattendijke HSD 1261 1255 1122,5 3638,5
3. Erik Poppe Biggekerke HSD 1206 1217,5 1120 3543,5
4. Jaap Jan Ritsema Zoutelande HSD 1117 1085 982,5 3184,5
5 François Van de Broecke Breskens HSD 1118 1005 920 3043
6 Stefan Feleus Westkapelle HSD 1087 947,5 1000 3034,5
7. Marco Van den Boogaard Goes HSD 1073 1015 945 3033
8 John Overweel Middelburg HSD 987 1027,5 937,5 2952
9. Stefan Van der voorn Zierikzee HSD 1022 985 937,5 2944,5
10 Arthur Van Aartsen Middelburg HSD 1004 990 940 2934
11 Robert-jan Provoost DOMBURG HSD 1048 930 932,5 2910,5
12. Gerrit Spaans Goes HSD 964 952,5 918 2834,5
13 Jack Smits Oost-Souburg HSD 978 897,5 935 2810,5
14 Ton Van Os Poortvliet HSD 1101 905 788 2794
15. Johan De vlieger Vlissingen HSD 978 897,5 875 2750,5
16 Wim Besuijen Middelburg HSD 945 960 832,5 2737,5
17. Jos Ooms Bergen op Zoom HSD 963 930 835 2728
18. Wim Verburg Goes HSD 963 822,5 930 2715,5
19 Leonhard Van Egeraat Bergen op Zoom HSD 1053 702,5 900 2655,5
20 Hans Quist Oud-Vossemeer HSD 921 767,5 937,5 2626
21. Marco Deckers Swalmen HSD 945 842,5 825 2612,5
22. Peter Uytdewilligen Halsteren HSD 902 867,5 815 2584,5
23. Jeroen Hage Middelburg HSD 1020 852,5 705 2577,5
24. Berry Knibbeler Westdorpe HSD 903 850 737,5 2490,5
25 Jan Punt Monninckendam HSD 847 810 820 2477
26 Wim De Jonge S’Heer Abtskerke HSD 894 760 805 2459
27. Danny Ars Ovezande HSD 856 835 750 2441
28. Jan Krijnsen Goes HSD 900 765 762,5 2427,5
29. Joerie Versluis Middelburg HSD 1251 1172,5 2423,5
30. Joep Van de Haterd Schoonhoven HSD 994 617,5 810 2421,5
31 Alfred Sturm Wemeldinge HSD 909 737,5 752,5 2399
32 Tono Wondergem Westkapelle HSD 862 682,5 845 2389,5
33 Jos Oonincx Roosendaal HSD 794 800 747,5 2341,5
34. René Goetheer Wolphaartsdijk HSD 830 772,5 732,5 2335
35. Hans Verhaagen Goes HSD 1157 1140 2297
36 Johan Rijkeboer Middelburg HSD 808 682,5 707,5 2198
37 Hans Minnaard Middelburg HSD 865 677,5 655 2197,5
38 Gines Gil Marco Vlissingen HSD 977 777,5 427,5 2182
39 Peter Admiraal Haarlem HSD 831 595 727,5 2153,5
40 Gwen Rijkschroeff Goes HSD 918 567,5 660 2145,5

41. Martin Kievits Zierikzee HSD 804 630 692,5 2126,5
42. Jörgen Peer Oost Souburg HSD 778 575 751,5 2104,5
43 George Hahn Zierikzee HSD 737 675 691,5 2103,5
44. Bram Verhage Middelburg HSD 0 1032,5 990 2022,5
45. Jack Van Aspert Middelburg HSD 775 587,5 630 1992,5
46. Robin Schuring Bergschenhoek HSD 756 712,5 495 1963,5
47. Lesley Pengel Amsterdam HSD 687 707,5 564 1958,5
48. Pablo Campoy henarejos Vlissingen HSD 1045 830 1875
49. Dick Hilberdink Vlissingen HSD 666 587,5 565 1818,5
50. Jan Bostelaar Westkapelle HSD 887 920 1807
51. Arthur Stijns Oudelande HSD 678 517,5 597,5 1793
52. Rene Sips Schijndel HSD 619 505 485 1609
53. Boy Saija Middelburg HSD 641 485 460 1586
54. Martin Vermeulen Schiedam HSD 795 640 1435
55. Serge Wijers Zierikzee HSD 789 635 1424
56 Tim Kleppe Breda HSD 1237 0 1237
57 Marco Baars Oud Beijerland HSD 599 230 185 1014
58 Wim Wouters Kruiningen HSD 976 0 976
59 Rinus Witte Middelburg HSD 940 940

10 km
366 dhr harrie beekmans Drunen hsd 1022,5